پروفسور محمود ساعتچی به جمع کمیته علمی کنفرانس پیوست

پروفسور محمود ساعتچی به جمع کمیته علمی کنفرانس پیوست

                                                                                                                  

 پروفسور محمود ساعتچی،استاد تمام دانشگاه علامه طباطبایی به جمع کمیته علمی کنفرانس بین المللی پژوهش در روانشناسی و علوم تربیتی پیوست.

سوابق تحصيلات دانشگاهي

1-ليسانس علوم اجتماعي از دانشگاه تهران در سال 1344.

2-ليسانس نظامي از دانشكده پياده نظام ارتش (شيراز) در سال 1345.

3-فوق ليسانس علوم اجتماعي از دانشگاه تهران در سال 1347.

4- دكتراي (Ph.D.) روانشناسي از دانشگاه اله آباد (Allahabad University) هندوستان در سال 1353.

5- طي دوره تخصصي راهبردها، فنون و روش هاي عملي كاربردي روانشناسي در برگزاري دوره هاي آموزش مديريت عالي در كالج هنلي (Henly)، انگلستان (لندن) در سال 1357.

تاكنون از محمود ساعتچي بيش از 130 مقاله علمي، روانشناسي، اجتماعي، انتقادي و... در فصلنامه ها، ماهنامه ها، مجلات هفتگي و روزنامه ها به چاپ رسيده و 20 عنوان كتاب درسيِ دانشگاهي را تأليف،ترجمه و اقتباس و تخليص نموده است. نمونه هايي از اين كتاب­ها عبارتند از:‌ مصاحبه استخدامي (چاپ 2)،اصول روانشناسي (در دو جلد/ چاپ 15)، روانشناسي در كار، سازمان و مديريت (چاپ2)، روانشناسي بهره وري (چاپ 5)، روانشناسي كار (چاپ 6)، روانشناسي كاربردي براي مديران (چاپ 8)، مشاوره و رواندرماني (چاپ 3)، نظريه هاي مشاوره و رواندرماني (چاپ 3)، نظريه پردازان و نظريه ها در روانشناسي(چاپ 3)، اصول و فنون اجراي مصاحبه: استخدامي، ارزشيابي و باليني، (چاپ 4)، زمينه روانشناسي (تك جلدي)‌ اثر اتكينسون و هيلگارد ترجمه محمود ساعتچي و ديگران....

تاریخ های مهم

ثبت نام و ایجاد پنل کاربری

ثبت نام

ورود به سیستم

پوستر کنفرانس

امکان نمایه و چاپ مقالات در:

  • نمایه در گوگل
  • نمایه در اسکوپوز
  • نمایه در تامسون

معرفی کنفرانس

about conferenceبدینوسیله به اطلاع متخصصان و پژوهشگران حوزه های سلامت روان و تعلیم و تربیت می رساند وب سایت دبیرخانه کنفرانس بین المللی پژوهش در روانشناسی و علوم تربیتی به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرده است و هم اکنون با افتخار پذیرای آخرین دستاوردهای تجربی و پژوهشی اساتید، دانشجویان و به ویژه متخصصان می باشد. این کنفرانس با هدف انتشار یافته های تحقیقاتی اصیل و جدید پژوهشی در زمینه‌های روان‌شناسی و علوم تربیتی و همچنین مقالات مروری یا گزارش های تحلیلی- انتقادی در تاریخ 31 خرداد 1397 در تهران برگزار می گردد.

ادامه مطلب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی، لطفا جهت اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه های کنگره در خبرنامه کنگره عضو شوید

تمامی حقوق این سایت متعلق به کنفرانس بین المللی پژوهش در روانشناسی و علوم تربیتی می باشد.
طراحی و اجرا توسط Confsystem